عکس نانوایی کوثر
مشاهده در نقشه نشان
category

نانوایی کوثر (محله پاسداران، حمیدیا)

نانوایی
4.0
4 رای
استان یزد حمیدیا استان یزد، حمیدیا، بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران

موقعیت نانوایی کوثر در محله پاسداران حمیدیا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

نانوایی کوثر (نانوایی) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران واقع شده است. این مکان یکی از هشت نانوایی در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین رستوران آریانا، داروخانه ددروالا، جگرکی کوبیده کاج، فروشگاه اسکیچرز و دوربین مداربسته آلتون سیستم قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، حمیدیا، بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی کوثر واقع شده‌اند:

 • نانوایی سبوسدار
  بلوار شهید دشتی، 32
 • نانوایی دستگاهی شبیه تنوری
  (3.0)
  بلوار پاسداران، کوچه 40
 • نانوایی تنوری
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 12، مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iman (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی کوثر ندارد.
  neshan logo