info
عکس نانوایی کوثر
category

نانوایی کوثر محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی نانوایی کوثر

نانوایی کوثر (نانوایی) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار جهاد واقع شده است. این مکان یکی از هشت نانوایی در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین رستوران آریانا، جگرکی کوبیده کاج، داروخانه ددروالا، دوربین مداربسته آلتون سیستم و درمانگاه کوثر قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی کوثر واقع شده‌اند:

 • نانوایی سبوسدار
  بلوار شهید دشتی، 32
 • بیکری good mood
  بلوار جهاد، بین دشتی نهم و دشتی هفتم
 • نانوایی تنوری
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 18، مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iman (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی کوثر ندارد.
  neshan logo