info
عکس خشکبار شارلوت
category

خشکبار شارلوت محله خانی آباد شمالی، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
5.0
5 رای

درباره‌ی خشکبار شارلوت

خشکبار شارلوت (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میعاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه آجیل و خشکبار در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید المهدی و همچنین مسجد حضرت رسول اکرم (ص)، نانوایی بربری میعاد، عکاسی نيكزاد ، آموزشگاه موسیقی و فروشگاه گلبرگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های آجیل و خشکبار خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه خشکبار شارلوت تهران

فروشگاه خشکبار شارلوت تهران در شهر تهران، محله خانی آباد شمالی و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 02155036223 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه خشکبار شارلوت تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خانی آباد شمالی به شمار آورد. تخمه داغ اذربایجان، فروشگاه کشمش کیهان و فروشگاه محمد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه خشکبار شارلوت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خشکبار شارلوت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه خشکبار شارلوت تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه خشکبار شارلوت تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده خشکبار شارلوت واقع شده‌اند:

 • تخمه داغ اذربایجان
  شهید کوهی، بلوار شقایق
 • فروشگاه کشمش کیهان
  بلوار شقایق، تره بار
 • فروشگاه محمد
  بلوار شقایق، صمدی، فاضل
 • خشکبار محمد
  شهید کوهی، میعاد، دوازدهم
 • خشکبار اشرفی
  (5.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، آزادی، سیمرغ، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکبار شارلوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکبار شارلوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکبار شارلوت ندارد.
  neshan logo