info
عکس میوه فروشی برزگری
category

میوه فروشی برزگری محله آزاد شهر، یزد

میوه و سبزی فروشی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میوه فروشی برزگری

میوه فروشی برزگری (میوه و سبزی فروشی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان حضرت بتول ۱۱ واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت میوه و سبزی فروشی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین کامپیوتر دانشجو یزد، اغذیه باران، سوپر لبنیات عابدینی، مرغ و ماهی مهستان و رستوران صدف قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده میوه فروشی برزگری واقع شده‌اند:

 • میوه فروشی
  آزادگان، شهید دهقان
 • میوه فروشی برزگری
  شهید دهقان، آزادی، بین حضرت بتول 13 و 20
 • سبزیجات مامان جون
  (5.0)
  بلوار واعظ، بین 27 و 10 متری ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بادرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه فروشی برزگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه فروشی برزگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه فروشی برزگری ندارد.
  neshan logo