info
عکس عابر بانک ملی
category

عابر بانک ملی محله آزاد شهر، یزد

خودپرداز

درباره‌ی عابر بانک ملی

عابر بانک ملی (خودپرداز) در محله آزاد شهر یزد و خیابان کنارگذر دهقان واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و یک خودپرداز در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چادر دوزی یکتا، بانک ملی شعبه کوثر یزد، رستوران باباطاهر، تنظیم موتور کامپیوتری حسینی و سوپر گوشت حسن قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده عابر بانک ملی واقع شده‌اند:

 • خود پرداز
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 2 و 4
 • عابر بانک سپه
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 3 و 4
 • خودپرداز بانک دی
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 6 و 8
 • خودپرداز بانک گردشگری
  بلوار واعظ، جمهوری اسلامی، بین شماره 7 جمهوری اسلامی و شماره 9 جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدرضا.م (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عابر بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عابر بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عابر بانک ملی ندارد.
  neshan logo