info
عکس بانک ملی (شعبه آزادشهر)
category

بانک ملی (شعبه آزادشهر) محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی بانک ملی (شعبه آزادشهر)

بانک ملی (شعبه آزادشهر) (بانک) در محله آزاد شهر یزد و بلوار واعظ واقع شده است. این مکان یکی از هفت بانک در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین مسجد بتول، ویدئو کلوپ لبخند، پوشاک سهرابی، فروشگاه بابایی و فلافل فیدوس آبادان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد

یکی از بانک‌های شهر یزد بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد است که در محله آزاد شهر، قرار دارد. بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد از بانک‌های خوب محله آزاد شهر است. بانک‌های بانک ملی ایران (شعبه کوثر)، بانک‌ ایران‌ زمین و بانک ملت هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک ملی (شعبه آزادشهر) یزد را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک ملی (شعبه آزادشهر)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 10 مرداد ماه 1402

  عالیییییی همه چیز تمام

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402

  ساعت ۷:۳۰ صبح باز میکند

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 10 تیر ماه 1402

  عالی


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی (شعبه آزادشهر) واقع شده‌اند:

 • بانک ملی ایران (شعبه کوثر)
  شهید دهقان، بین جمهوری اسلامی و وحدت
 • بانک‌ ایران‌ زمین
  بلوار آزادشهر، بین 64 و بن بست 62
 • بانک ملت
  آزادگان، بلوار آزادشهر
 • بانک کشاورزی شعبه آزاد شهر
  بلوار آزادشهر، بین بن بست 43 و 45
 • بانک صادرات
  (1.0)
  بلوار واعظ، بن بست 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ebra___ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی (شعبه آزادشهر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی (شعبه آزادشهر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی (شعبه آزادشهر) ندارد.
  neshan logo