info
عکس بانک ملی شعبه کوثر یزد
category

بانک ملی شعبه کوثر یزد محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی بانک ملی شعبه کوثر یزد

بانک ملی شعبه کوثر یزد (بانک) در محله آزاد شهر یزد و خیابان کنارگذر دهقان واقع شده است. این مکان یکی از هفت بانک در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چادر دوزی یکتا، رستوران باباطاهر، تنظیم موتور کامپیوتری حسینی، بانک ملی ایران (شعبه کوثر) و سوپر گوشت حسن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شعبه کوثر یزد

آدرس بانک ملی شعبه کوثر یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر، است. از بانک‌های خوب محله آزاد شهر می‌توان به بانک ملی شعبه کوثر یزد اشاره کرد. بانک صادرات، پست بانک و بانک ملی ایران (شعبه کوثر) بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی شعبه کوثر یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی شعبه کوثر یزد ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک ملی شعبه کوثر یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملی شعبه کوثر یزد را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملی شعبه کوثر یزد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 10 تیر ماه 1402

  عالی


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی شعبه کوثر یزد واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار واعظ، بن بست 30
 • پست بانک
  شهید دهقان، بین فردوسی 6 و 8
 • بانک ملی ایران (شعبه کوثر)
  شهید دهقان، بین ستاره و وحدت
 • بانک ملی (شعبه آزادشهر)
  (4.0)
  بلوار واعظ، بین 10 متری ولی عصر و 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی شعبه کوثر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی شعبه کوثر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی شعبه کوثر یزد ندارد.
  neshan logo