info
عکس سوپر گوشت حسن
category

سوپر گوشت حسن محله آزاد شهر، یزد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی

درباره‌ی سوپر گوشت حسن

سوپر گوشت حسن (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان وحدت واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چادر دوزی یکتا، بانک ملی شعبه کوثر یزد، رستوران باباطاهر، تنظیم موتور کامپیوتری حسینی و ایستگاه اتوبوس خیابان بتول قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده سوپر گوشت حسن واقع شده‌اند:

 • مجتمع گوشت معین دام
  بلوار واعظ، نرسیده به شماره 42
 • مستر سوسیس عرضه انواع سوسیس و کالباس و...
  بلوار واعظ، بن بست 25
 • سوپر گوشت جمال
  بلوار آزادشهر، قائم مقام فراهانی، بین شماره 10 امیرکبیر و بن بست 12 امیرکبیر
 • مرغ و ماهی مهستان
  (5.0)
  بلوار واعظ، آزادی، بین شماره 9 و شماره 16 استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 11 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر گوشت حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 11 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر گوشت حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر گوشت حسن ندارد.
  neshan logo