info
عکس تعمیرگاه اتومبیل
category

تعمیرگاه اتومبیل محله زرکش، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه اتومبیل

تعمیرگاه اتومبیل (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله زرکش تهران و خیابان سلیمی افضل واقع شده است. این مکان یکی از هفده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله زرکش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین دکتر سید پرویز احقر ، مسجد باب الحوائج (ع)، لوازم آرایشی کاکایو، ساندویچ مزه و بوستان یاس قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه اتومبیل واقع شده‌اند:

 • موتورسازی
  بلوار شهید ثانی، سهیلیان
 • تعمیرگاه موتور سیکلت
  دماوند، افشاری، بین داریوش ملایری و تاج الدین
 • میزان فرمان ایرج
  بلوار شهید ثانی، بین سهیلیان و اختصاصی
 • موتور سازی شرق
  دماوند، بین ادهم و کیایی
 • اگزوز سازی رضایی
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه اتومبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه اتومبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه اتومبیل ندارد.
  neshan logo