info
عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم

ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین مجموعه ورزشی دیهیم، تنظیم موتور عباس، بازار میوه و تره بار نظام آباد، فروشگاه موبایل مهیار و سرای محله تسلیحات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم تهران، شهر تهران، محله تسلیحات است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین منصوری میری و نیک مرام قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فدک است. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  بی باک
  پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

  باشگاه دیهیم دارای یک استخر بیست در ده هست و باعث خجالت هست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه دیهیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ابوریحان
  مدنی، نرسیده به احمد امامی
 • ایستگاه اتوبوس ناحیه دو
  مدنی، بین شوکت نگهبان و زند
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم ندارد.
  neshan logo