عکس خیابان مدنی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مدنی، بین صد و چهل و ششم و سرپرنده
category

خیابان مدنی تهران

خیابانی در تهران

خیابان مدنی در منطقه 8 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شارق، دهقان، نظام آباد، گرگان، خواجه نصیر - حقوقی، دروازه شمیران، وحیدیه، فدک و تسلیحات عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، ایران و 17 شهریور قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مدنی می‌توان به بیمارستان امام حسین (ع)، مرکز مخابرات شهید نظری و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان مدنی 13 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مدنی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مدنی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مدنی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مدنی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...