info
عکس مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری
category

مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری محله فدک، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری

مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری (اداره و سازمان دولتی) در محله فدک تهران و خیابان احمد امامی واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، کارواش فدک، بستنی هلادو، خانه فرهنگ فدک و عکاسی فدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری واقع شده‌اند:

 • اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران
  (5.0)
  گلشن دوست، درویش، رضایی
 • شهرداری ناحیه منطقه 8
  (3.0)
  مدنی
 • بهزیستی حر
  (4.4)
  مدنی، نجف آبادی، بین سعید حائری و میدان بروجردی
 • اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران
  (3.5)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بین کرد و هدایتی
 • آموزش و پرورش منطقه 4
  (2.2)
  بزرگراه شهید سلیمانی، هدایتی، بین فرخی و یکصدو دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری ندارد.
  neshan logo