info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان محله وحیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان

ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان (ایستگاه اتوبوس) در محله وحیدیه تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، سیسمونی آرین، مسجد امام رضا (ع)، پلیس +10 و بانک ملت شعبه وحیدیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان تهران در شهر تهران، محله وحیدیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین فدوی و محمدی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سبلان قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه جهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قاسم درویش
  گلشن دوست، بین درویش و حسن پوری محمد
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  گلشن دوست، سلیمی افضل، واشقانی، بین محضر و زینعلی تجریشی
 • ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس ایزدی
  گلشن دوست، بین قاری و هشت متری انوار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان ندارد.
  neshan logo