info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
category

ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر

ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو، پلیس +10 و فروشگاه موبایل مهیار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر تهران، شهر تهران، محله تسلیحات است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فدک است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار ده متری لشگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گل سرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سبلان
  سبلان شمالی، بین چشمی و ساداتی
 • ایستگاه اتوبوس جوجه کشی
  مدنی، بعد از اسماعیل بزرگیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر ندارد.
  neshan logo