info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات
category

ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات

ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و میدان تسلیحات واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی روته، میدان تسلیحات، مرکز مخابرات شهید آیت، داروخانه شبانه روزی دکتر شاهرخی نژاد و باشگاه خیرخواه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات تهران

در شهر تهران، محله تسلیحات ، ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در گلشن دوست، واثقی انصاری فر، فاطمیه شرقی، میدان تسلیحات واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فدک قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان تسلیحات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه تخلیه
  گلشن دوست، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • ایستگاه اتوبوس وحیدیه
  دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات ندارد.
  location استان تهران، تهران، گلشن دوست، واثقی انصاری فر، فاطمیه شرقی، میدان تسلیحات
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo