info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان محله وحیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان

ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان (ایستگاه اتوبوس) در محله وحیدیه تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی امیر و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین ایستگاه مترو سبلان، سینما مهر شاهد، آرت گریل، دکتر معین الدینی و مرکز خرید و شهربازی نارسیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان تهران، شهر تهران، محله وحیدیه است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین سرباز و فتاحی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سبلان است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس کوجه به کوچه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سبلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایزدی
  گلشن دوست، بین ایزدی و قاری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین
  مدنی، محمودی، بین خورشیدیان و وهاج
 • ایستگاه اتوبوس پازوکی
  مدنی، پازوکی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت
  گلشن دوست، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات
  گلشن دوست، واثقی انصاری فر، فاطمیه شرقی، میدان تسلیحات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان ندارد.
  neshan logo