info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینی
category

ایستگاه اتوبوس حسینی محله شارق، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینی

ایستگاه اتوبوس حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله شارق تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شارق تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع شهید شکوهی و همچنین مجتمع شماره 7 شورای حل اختلاف، لوازم یدکی گلدن، املاک اسکان، زعفران طلایی و فست فود کایت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینی تهران، شهر تهران، محله شاهد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدنی، بین مرادی و ولیعصر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حسینی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سبلان است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی حسینی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روشنائی
  مدنی، یزدی، نامجو
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  مدنی، بین خجسته منش و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینی ندارد.
  neshan logo