info
عکس ایستگاه اتوبوس گلچین
category

ایستگاه اتوبوس گلچین محله گرگان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلچین

ایستگاه اتوبوس گلچین (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین فست فود دکتر پیکو، کافی شاپ آپامه، ایستگاه مترو شهید مدنی، دفتر ازدواج 218 و طلاق 25 تهران و مسجد بنی فاطمه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلچین تهران

ایستگاه اتوبوس گلچین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله گرگان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، بین خجسته منش و رحمانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلچین تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید مدنی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی حسینی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلچین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلچین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  مدنی، بین مرادی و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه نظام آباد
  مدنی، بین مرادی و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
  مدنی، بین محمدی و داوری
 • ایستگاه اتوبوس شهرستانی
  دماوند، اقبال لاهوری، بین مسجد و مرتجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلچین ندارد.
  neshan logo