info
عکس ایستگاه اتوبوس عظیم پور
category

ایستگاه اتوبوس عظیم پور محله گرگان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عظیم پور

ایستگاه اتوبوس عظیم پور (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و ماه دیس و همچنین دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، داروخانه پیام، فست فود کارن، دزدگیرماجیکار و فروشگاه افق کوروش اجاره دار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عظیم پور تهران

ایستگاه اتوبوس عظیم پور تهران در شهر تهران، محله گرگان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، قجاوند، نامجو، بین جهانی و جلالی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عظیم پور تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عظیم پور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه کهن
  مدنی، بین حسینیان و یزدی
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر، بین یاس و حسینی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عظیم پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عظیم پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عظیم پور ندارد.
  neshan logo