info
عکس ماه دیس
category

ماه دیس محله گرگان، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ماه دیس

ماه دیس (بازار و مرکز خرید) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین خدمات اتومبیل دقت، مسجد جلیل، ویچ کیلویی شعبه نامجو ، کباب ناب بناب حافظ و مطب دکتر سیما قاسم زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده ماه دیس واقع شده‌اند:

 • پاساژ اخوان
  نامجو، تیموری
 • بازار وحدت
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، مازندران، میدان امام حسین
 • فلای بادکنک
  (5.0)
  مدنی، قاسمی حسینی، هوشنگی، نامجو، بین عزیز آبادی فراهانی و قشقایی
 • پاساژ منصور
  (3.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، بین نوری و احمدی طاری
 • مرکز خرید و فروش تاکسی
  (5.0)
  نامجو، برزگران، خسروانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snappdriver (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماه دیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماه دیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماه دیس ندارد.
  neshan logo