عکس داروخانه دکتر فرنوش محمد پور
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر فرنوش محمد پور (محله گرگان، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدنی، قاسمی حسینی، هوشنگی، قشقایی

موقعیت داروخانه دکتر فرنوش محمد پور در محله گرگان تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر فرنوش محمد پور (داروخانه) در محله گرگان تهران و خیابان قشقایی واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین خدمات اتومبیل دقت، مسجد قائم، کباب سرای گلبرگ، شرکت جاوید الکترونیک سام و مطب دکتر سیما قاسم زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر فرنوش محمد پور

داروخانه دکتر فرنوش محمد پور در محله گرگان شهر تهران در خیابان قشقایی قرار دارد. استان تهران، تهران، مدنی، قاسمی حسینی، هوشنگی، قشقایی آدرس دقیق این داروخانه است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر فرنوش محمد پور، با شماره تلفن آن (02177587367) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر فرنوش محمد پور از داروخانه‌های خوب محله گرگان است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه مومنی لندی، داروخانه دکتر سحر تقی خانی و داروخانه گرگان وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر فرنوش محمد پور برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس بوعلی در نزدیکی داروخانه دکتر فرنوش محمد پور قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو شهيد مدنی در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر فرنوش محمد پور را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدنی، قاسمی حسینی، هوشنگی، قشقایی

تلفن تماس: 02177587367


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر فرنوش محمد پور واقع شده‌اند:

 • داروخانه مومنی لندی
  سپاه، بین زرگرانی و روشن
 • داروخانه دکتر سحر تقی خانی
  دماوند، نرسیده به ایران
 • داروخانه گرگان
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین خواجه نصیرالدین طوسی و امینی
 • داروخانه دکتر ملا حسینی
  اجاره دار، غفاری
 • دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه
  مدنی، یزدی، نامجو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @𝓜𝓔𝓓𝓜𝓔𝓗𝓡𝓢𝓞𝓡𝓐𝓨 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر فرنوش محمد پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه دکتر فرنوش محمد پور خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر فرنوش محمد پور

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 25 مهر ماه 1401

   کادر بی اعصاب و بی حوصله

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر فرنوش محمد پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر فرنوش محمد پور ندارد.
  neshan logo