عکس ایستگاه اتوبوس شهرستانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرستانی (محله شهید اسدی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، اقبال لاهوری، بین مسجد و مرتجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرستانی در محله شهید اسدی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرستانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید اسدی تهران و خیابان اقبال لاهوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین فروشگاه رنگ توکل ، ماماشاپ، تولیدی میز تلویزیون ایرانیان، فروشگاه مهدی و پیک موتوری میدان امام حسین تندباد 224 اقبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرستانی

ایستگاه اتوبوس شهرستانی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید اسدی خیابان اقبال لاهوری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، اقبال لاهوری، بین مسجد و مرتجایی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرستانی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد مدنی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرستانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، اقبال لاهوری، بین مسجد و مرتجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرستانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  مدنی، بین خجسته منش و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گلچین
  مدنی، بین خجسته منش و رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرستانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرستانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرستانی ندارد.
  neshan logo