info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ صفی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ صفی محله گرگان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ صفی

ایستگاه اتوبوس شیخ صفی (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل کوروش و همچنین نمایندگی مجاز سایپا و پارس خودرو، درمانگاه شبانه روزی گرگان، مخابرات منطقه 7 - ولیعصر، دزدگیر ماجیکار و مسجد بنی‌هاشمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ صفی تهران

ایستگاه اتوبوس شیخ صفی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله گرگان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماسیان بروید. ایستگاه اتوبوس شیخ صفی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسین قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ صفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشیها
  نامجو، بین عباس فرات و زند حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
  دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  شریعتی، بین سه متری عتیقه چی دوم و فرهاد یکم
 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • ایستگاه اتوبوس شهید منتظری
  دماوند، بین سنگ کوب و منتظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ صفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ صفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ صفی ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماسیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo