info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا محله صفا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان اقبال لاهوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین مجتمع ورزشی البرز تهران، کلینیک دندان پزشکی مهرگان، نمایندگی موتورسیکلت بنلی دادخواه، مسجد باب الحوائج (ع) و کافه ویتامین آبتین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا تهران

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صفا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان شهدا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صفا قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع صفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان
  مدنی، بین قاسمی حسینی و اقدامی
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا ندارد.
  neshan logo