عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا

موقعیت ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان اقبال لاهوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین مجتمع ورزشی البرز تهران، کلینیک دندان پزشکی مهرگان، مسجد باب الحوائج (ع)، نمایندگی موتورسیکلت بنلی دادخواه و کافه ویتامین آبتین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا

ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا را می‌توانید در شهر تهران، محله صفا خیابان اقبال لاهوری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان شهدا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صفا قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع صفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان
  مدنی، بین قاسمی حسینی و اقدامی
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  مجاهدین اسلام، بین سجادی و شهید اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا ندارد.
  neshan logo