info
عکس ایستگاه اتوبوس کفش ملی
category

ایستگاه اتوبوس کفش ملی محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کفش ملی

ایستگاه اتوبوس کفش ملی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و مسجد علی ابن موسی الرضا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کفش ملی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کفش ملی تهران است که در محله ایران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین پیروزی و شهید حسین قادری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کفش ملی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیر کبیر قرار گرفته است. همچنین تاکسی سلام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کفش ملی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کفش ملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس آقاجانلو
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین پور زرگری و پذیرا
 • ایستگاه اتوبوس ایرانمهر
  دماوند، منتظری، بین ملک و غیاثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کفش ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کفش ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کفش ملی ندارد.
  location استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین پیروزی و شهید حسین قادری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo