info
عکس تاکسی سلام(شبانه روزی)
category

تاکسی سلام(شبانه روزی) محله ایران، تهران

تاکسی تلفنی

درباره‌ی تاکسی سلام(شبانه روزی)

تاکسی سلام(شبانه روزی) (تاکسی تلفنی) در محله ایران تهران و خیابان احمدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ امیرکبیر و همچنین مسجد فائق، پیتزا پت و مت، مقبره شهدای گمنام، مرکز رسیدگی به امور مساجد و فروشگاه باباجی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی آریا
  (5.0)
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین صلاحی و کابلی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamedani (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ جمعه 06 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سلام(شبانه روزی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 06 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سلام(شبانه روزی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سلام(شبانه روزی) ندارد.
  neshan logo