info
عکس ایستگاه اتوبوس عزیزی
category

ایستگاه اتوبوس عزیزی (محله جابری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عزیزی

ایستگاه اتوبوس عزیزی (ایستگاه اتوبوس) در محله جابری تهران و خیابان عزیزی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جابری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین پیتزا جرس، مسجد رحمتیه، طباخی شکوفه، پروتئین حاج امیر و داروخانه کیوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی مترو ایستگاه ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران، شهر تهران، محله جابری است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیر کبیر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عزیزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عزیزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس بیمه ایران
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین پرورش و زندیه
 • ایستگاه اتوبوس صفا
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید آصف
  مجاهدین اسلام، بین ارشاد و صیفوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عزیزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عزیزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عزیزی ندارد.
  neshan logo