عکس ایستگاه مترو ميدان شهدا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو ميدان شهدا (محله دروازه شمیران، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، بین ناطقی و مجاهدین اسلام

موقعیت ایستگاه مترو ميدان شهدا در محله دروازه شمیران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميدان شهدا (ایستگاه مترو) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان کفایی امانی، 17 شهریور، بین ناطقی و مجاهدین اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و خشکبار محسن قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، بین ناطقی و مجاهدین اسلام


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ابن سینا
  (5.0)
  پل پیروزی
 • ایستگاه مترو امیرکبیر
  (4.0)
  تونل امیرکبیر
 • ورودی مترو ایستگاه ابن سینا
  (4.6)
  امام علی، بین پیروزی و افشنه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان شهدا ندارد.
  neshan logo