عکس ایستگاه اتوبوس پارک خیام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک خیام (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک خیام در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان منتظری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین بوستان خیام، فست‌فود بادکنک، فرهنگسرای امید، سمپاشی ایمن کار و هنرستان مالک اشتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک خیام

ایستگاه اتوبوس پارک خیام در شهر تهران، محله صفا و خیابان منتظری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پارک خیام محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان شهدا قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس صفا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک خیام و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
  مدنی، بین محمدی و داوری
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  مدنی، بین غلامی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رجب (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پارک خیام حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک خیام ندارد.
  neshan logo