info
عکس ایستگاه اتوبوس ناصری
category

ایستگاه اتوبوس ناصری محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ناصری

ایستگاه اتوبوس ناصری (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر باشتنی، مجتمع آموزشی سادات موسوی، مسجد آشتیانیها، کباب و حلیم حاج حسن و خانه بازی و مشاغل هانی لند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناصری تهران

ایستگاه اتوبوس ناصری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، 17 شهریور، بین قاسمی و پارسا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ناصری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام(شبانه روزی) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ناصری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس امین حضور
  ری، بین رزاق منش و شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ناصری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ناصری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ناصری ندارد.
  neshan logo