info
عکس ایستگاه اتوبوس درودیان
category

ایستگاه اتوبوس درودیان محله جابری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درودیان

ایستگاه اتوبوس درودیان (ایستگاه اتوبوس) در محله جابری تهران و خیابان شهید درودیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جابری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین مسجد جابری، بستنی فروشی حاج امیر، رستوران سنتی بولونی، آموزشگاه تعمیر لوازم خانگی محسن و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درودیان تهران

ایستگاه اتوبوس درودیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جابری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس درودیان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درودیان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درودیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس شهید گمنام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس ناصری
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین قاسمی و پارسا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درودیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درودیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درودیان ندارد.
  neshan logo