info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید گمنام
category

ایستگاه اتوبوس شهید گمنام محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید گمنام

ایستگاه اتوبوس شهید گمنام (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خیریه مکتب الزهرا (س) و اتوکارن و همچنین بوستان ابیانه، سوپرمارکت مهدی عیسی نژاد، ایران رگال، نانوای بربری سنتی و خدمات خودرویی Auto Black قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید گمنام تهران

در شهر تهران، محله آهنگران ، ایستگاه اتوبوس شهید گمنام تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهید گمنام تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس یاران قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید گمنام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید گمنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه
  بزرگراه محلاتی، مخبر جنوبی، عجب گل، بین هاشمی پور و صمدی
 • ایستگاه اتوبوس نور صالحی
  بزرگراه امام علی، بین مجتبوی و شکوری گرکانی
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  قیام، سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید گمنام ندارد.
  neshan logo