عکس ایستگاه اتوبوس باغ فرید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باغ فرید (محله مینای شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه

موقعیت ایستگاه اتوبوس باغ فرید در محله مینای شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باغ فرید (ایستگاه اتوبوس) در محله مینای شمالی تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مینای شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نوشت افزار یاس، مسجد شهدا، نانوایی سنگک سنتی، درمانگاه شهرداری منطقه 14 و فست فود جم برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فرید

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس باغ فرید است که در محله مینای شمالی بزرگراه محلاتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس باغ فرید محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس یاران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فرید و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فرید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه امام علی، بین شریفی و قربانی
 • ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
  بزرگراه امام علی، بین نبی زاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی
  بزرگراه امام علی، بین نبی زاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس شهید گمنام
  بزرگراه امام علی، بین نادعلی و تکیه اکبرآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فرید ندارد.
  neshan logo