info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه
category

ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه

ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و اتوکارن و همچنین بوستان ابیانه، سوپرمارکت مهدی عیسی نژاد، نانوای بربری سنتی، بازار روز میوه و تره بار سرآسیاب و خانه کاسکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه تهران

ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آهنگران پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، بین قرایی و سنجابی بروید. ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ابیانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی
  بزرگراه امام علی، آل آقا، میدان آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه
 • ایستگاه اتوبوس نور صالحی
  بزرگراه امام علی، بین مجتبوی و شکوری گرکانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه ندارد.
  neshan logo