عکس ایستگاه اتوبوس ایرانمهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ایرانمهر (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، منتظری، بین ملک و غیاثی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ایرانمهر در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ایرانمهر (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان منتظری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهرستانی و همچنین سیراب شیردان مش ممد، نمایندگی موتورسیکلت بنلی دادخواه، رستوران ایرانمهر، کافه ویتامین آبتین و هنرستان مالک اشتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانمهر

ایستگاه اتوبوس ایرانمهر در شهر تهران، محله صفا و خیابان منتظری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، منتظری، بین ملک و غیاثی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایرانمهر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو ميدان شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صفا واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایرانمهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، منتظری، بین ملک و غیاثی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کفش ملی
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید آصف
  مجاهدین اسلام، بین ارشاد و صیفوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانمهر ندارد.
  neshan logo