info
عکس داروخانه دکتر مهدیه جودکیعکس داروخانه دکتر مهدیه جودکی
category

داروخانه دکتر مهدیه جودکی محله خواجه نظام، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر مهدیه جودکی

داروخانه دکتر مهدیه جودکی (داروخانه) در محله خواجه نظام تهران و خیابان چهل و هشتم واقع شده است. این مکان یکی از یازده داروخانه در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه ملی کار و ماه دیس و همچنین لبنیات چهارفصل، پیتزا والا، سوسیس و کالباس منصور، دفتر ثبت اسناد رسمی و عطاری حکمت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران

آدرس داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران، شهر تهران، محله خواجه نظام است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل،خیابان اجاره دار(خواجه نظام الملک)، نبش کوچه چهل و هشتم، پلاک ۳۴۸ است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران می‌توانید با شماره تلفن آن (02177559641) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله خواجه نظام دانست. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. کریستال - داروخانه، داروخانه دکتر لیلا یادگاری و داروخانه دکتر شهامتی و دکتر طیبی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس عوارضی است. ایستگاه مترو شهید مدنی هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مهدیه جودکی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مهدیه جودکی واقع شده‌اند:

 • کریستال - داروخانه
  مدنی، قجاوند، بین نامجو و اجاره دار
 • داروخانه دکتر لیلا یادگاری
  شریعتی، نوریان
 • داروخانه دکتر شهامتی و دکتر طیبی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، بین صالحی و قانع
 • دکتر نگار حاجی علی اکبری - داروخانه
  مدنی، یزدی، نامجو
 • داروخانه دکتر کیخسروی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهزاد (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مهدیه جودکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مهدیه جودکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مهدیه جودکی ندارد.
  location بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل،خیابان اجاره دار(خواجه نظام الملک)، نبش کوچه چهل و هشتم، پلاک ۳۴۸
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر مهدیه جودکی

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo