info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت

ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز ولیعصر و همچنین مرکز مخابرات شهید آیت، کیلومترسازی یرواند، بانک مسکن، داروخانه شبانه روزی دکتر شاهرخی نژاد و باشگاه خیرخواه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت تهران

ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تسلیحات پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در گلشن دوست، رضایی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس کوجه به کوچه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی، بین احمد امامی و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سبلان
  بزرگراه امام علی، نرسیده به خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی فرد
  گلشن دوست، بین نوروزی فرد و آذرشب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت ندارد.
  neshan logo