info
عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باشگاه

ایستگاه اتوبوس باشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان کنارگذر گلشن دوست واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین مجموعه ورزشی دیهیم، کیلومترسازی یرواند، سرای محله تسلیحات، مدرسه فوتبال آندرانیک تیموریان و خودپرداز ملل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس باشگاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تسلیحات قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در گلشن دوست، نرسیده به مهروز قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس باشگاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو فدک نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باشگاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سبلان
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی، بین احمد امامی و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه ندارد.
  neshan logo