info
عکس ایستگاه اتوبوس سبلان
category

ایستگاه اتوبوس سبلان محله لشگر غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سبلان

ایستگاه اتوبوس سبلان (ایستگاه اتوبوس) در محله لشگر غربی تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، فیزیوتراپی سبلان شرق، سیسمونی آرین، ایستگاه مترو سبلان و دفتر اسناد رسمی ۴۸۸ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سبلان تهران

ایستگاه اتوبوس سبلان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله لشگر غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس سبلان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سبلان است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس کوجه به کوچه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سبلان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سبلان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  عمو علی
  پنجشنبه 19 بهمن ماه 1402

  ایستگاه اتوبوس تند رو سبلان۲


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سبلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الحسین
  مدنی، محمودی، بین خورشیدیان و وهاج
 • ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات
  گلشن دوست، حسن پوری محمد، میدان تسلیحات
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  گلشن دوست، نرسیده به مهروز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم
  مدنی، طالبی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حسینی
  مدنی، بین برزگران و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 21 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سبلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 21 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سبلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سبلان ندارد.
  neshan logo