info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
category

ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر

ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی امیر و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو، پلیس +10 و رستوران و کترینگ سفره ایرانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران است که در محله تسلیحات قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فدک قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارده متری لشگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گل سرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس جوجه کشی
  مدنی، بعد از اسماعیل بزرگیان
 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  مدنی، بین مرادی و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر ندارد.
  neshan logo