info
عکس شهرداری ناحیه منطقه 8
category

شهرداری ناحیه منطقه 8 محله فدک، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهرداری ناحیه منطقه 8

شهرداری ناحیه منطقه 8 (اداره و سازمان دولتی) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، داروخانه شبانه روزی خیام، کارواش فدک، بستنی هلادو و خانه فرهنگ فدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه منطقه 8 واقع شده‌اند:

 • مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری
  مدنی، احمد امامی
 • اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران
  (5.0)
  گلشن دوست، درویش، رضایی
 • بهزیستی حر
  (4.4)
  مدنی، نجف آبادی، بین سعید حائری و میدان بروجردی
 • اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران
  (3.5)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بین کرد و هدایتی
 • آموزش و پرورش منطقه 4
  (2.2)
  بزرگراه شهید سلیمانی، هدایتی، بین فرخی و یکصدو دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه منطقه 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه منطقه 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه منطقه 8 ندارد.
  neshan logo