info
عکس پاساژ میلاد
category

پاساژ میلاد محله تسلیحات، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ میلاد

پاساژ میلاد (بازار و مرکز خرید) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو، پلیس +10 و فروشگاه موبایل مهیار قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ میلاد واقع شده‌اند:

 • پاساژ لوکس
  مدنی، بین رجبی و شعبانی
 • بازار روز ولیعصر
  (5.0)
  مدنی، بین آهن دوست و حیدری
 • دستگاه کپی
  (4.5)
  بزرگراه امام علی، مرادی، شهيد تقیئی
 • مجتمع شهید شکوهی
  (4.0)
  مدنی، فتاحی، حافظ
 • مرکز خرید نارسیس
  (3.8)
  مدنی، فتاحی، بین سرباز و مسعود بخت آزاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Behi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ میلاد ندارد.
  neshan logo