info
عکس دستگاه کپی
category

دستگاه کپی محله کرمان، تهران

بازار و مرکز خرید
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دستگاه کپی

دستگاه کپی (بازار و مرکز خرید) در محله کرمان تهران و خیابان شهيد تقیئی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین طباخی ترنج، تعمیر گیربکس اتوماتیک، سیسمونی جاهد، کارواش و آشکده ترنج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده دستگاه کپی واقع شده‌اند:

 • بازار پروانه 8
  بزرگراه امام علی، جانبازان غربی
 • پاساژ میلاد
  مدنی، بین بیست و یکم آذر و قاسمی
 • مرکز خرید آروین
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین برادران و ملاهادی
 • بازار روز ولیعصر
  (5.0)
  مدنی، بین آهن دوست و حیدری
 • پنجشنبه بازار
  (3.8)
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yasi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دستگاه کپی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دستگاه کپی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دستگاه کپی ندارد.
  neshan logo