info
عکس بازار پروانه 8
category

بازار پروانه 8 محله کرمان، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار پروانه 8

بازار پروانه 8 (بازار و مرکز خرید) در محله کرمان تهران و بزرگراه امام علی، جانبازان غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین بوستان تمدن (گلبرگ)، دبیرستان سیدالشهدا (ع)، پرده های برقی جواد، باشگاه بدنسازی 2000 و گل فروشی آقارضا (مارانتا) قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار پروانه 8 واقع شده‌اند:

 • کار اچ پی
  بزرگراه شهید سلیمانی، پارس، موسوی، جعفری
 • پارس دژ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • دستگاه کپی
  (4.5)
  بزرگراه امام علی، مرادی، شهيد تقیئی
 • تیواژه
  (5.0)
  مدنی، بین نجف آبادی و جانبازان
 • پنجشنبه بازار
  (3.8)
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیلی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار پروانه 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار پروانه 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار پروانه 8 ندارد.
  neshan logo