info
عکس کار اچ پی
category

کار اچ پی محله کرمان، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کار اچ پی

کار اچ پی (بازار و مرکز خرید) در محله کرمان تهران و خیابان جعفری واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس دژ و همچنین نمایندگی سایپا-مجید روشن، کبابی دوزلی، شرکت شهر سالم تهران، مدرسه راهنمایی دخترانه نمونه دولتی جنت و دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 8 قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده کار اچ پی واقع شده‌اند:

 • بازار پروانه 8
  بزرگراه امام علی، جانبازان غربی
 • پایا در
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • مرکز خرید آروین
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین برادران و ملاهادی
 • پارس دژ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پنجشنبه بازار
  (3.8)
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @zizi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کار اچ پی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کار اچ پی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کار اچ پی ندارد.
  neshan logo