info
عکس کارخانه فلاش تانک ایران
category

کارخانه فلاش تانک ایران محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی کارخانه فلاش تانک ایران

کارخانه فلاش تانک ایران (کارخانه) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هشت کارخانه در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرین موتور پویا، آریان دیزل، مرکز اموزش فنی ایساکو، پرنیان چاپ و آرین ماشین راهبرد قرار گرفته است.
سایر کارخانه‌های که در محدوده کارخانه فلاش تانک ایران واقع شده‌اند:

 • کارخانه صنایع الکترونیک زعیم
  بزرگراه لشگری، نخ زرین، تعاون، رضا
 • شرکت تولیدی مرسده
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • شهر خودرو
  لشگری
 • تراکتورسازی
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarah_y (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارخانه فلاش تانک ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارخانه فلاش تانک ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارخانه فلاش تانک ایران ندارد.
  neshan logo