info
عکس مرکز اموزش فنی ایساکو
category

مرکز اموزش فنی ایساکو (محله شهرک استقلال، تهران)

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز اموزش فنی ایساکو

مرکز اموزش فنی ایساکو (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت لوازم یدکی خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشینچی، انبار زرین دیجی کالا، افرا گروه، شرکت امداد خودرو ایران و کارخانه فلاش تانک ایران قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده مرکز اموزش فنی ایساکو واقع شده‌اند:

 • لوازم بدنه خودرو ماکان
  لشگری، نرسیده به 15 خرداد
 • دفتر مرکزی ایساکو
  لشگری، نخ زرین
 • مرکز آموزش ایساکو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • سایت 2 شرکت ایساکو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز اموزش فنی ایساکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز اموزش فنی ایساکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز اموزش فنی ایساکو ندارد.
  neshan logo