info
عکس مرکز آموزش فنی ایساکو
category

مرکز آموزش فنی ایساکو محله شهرک استقلال، تهران

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش فنی ایساکو

مرکز آموزش فنی ایساکو (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش لوازم یدکی خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ولوو، شرکت امداد خودرو ایران، افرا گروه، کارخانه فلاش تانک ایران و دفتر مرکزی آرین پارس لاماری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده مرکز آموزش فنی ایساکو واقع شده‌اند:

 • دفتر مرکزی ایساکو
  لشگری، نخ زرین
 • لوازم بدنه خودرو ماکان
  (5.0)
  لشگری، نرسیده به 15 خرداد
 • مرکز آموزش ایساکو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش فنی ایساکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش فنی ایساکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش فنی ایساکو ندارد.
  neshan logo