info
عکس مرکز آموزش ایساکو
category

مرکز آموزش ایساکو محله شهرک استقلال، تهران

لوازم یدکی خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش ایساکو

مرکز آموزش ایساکو (لوازم یدکی خودرو) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت لوازم یدکی خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرین موتور پویا، کارخانه گروه صنعتی فولاد غرب، آریان دیزل، تعمیرگاه مرکزی ام جی و صنایع لفاف زرین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده مرکز آموزش ایساکو واقع شده‌اند:

 • یدک فروشی
  چهل متری عبیدی، یازدهم
 • دفتر مرکزی ایساکو
  لشگری، نخ زرین
 • مرکز اموزش فنی ایساکو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • سایت 2 شرکت ایساکو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش ایساکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش ایساکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش ایساکو ندارد.
  neshan logo