info
عکس تعمیرگاه مرکزی ام جی
category

تعمیرگاه مرکزی ام جی محله شهرک استقلال، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
3.9
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه مرکزی ام جی

تعمیرگاه مرکزی ام جی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و دو تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه گروه صنعتی فولاد غرب، صنایع لفاف زرین، تعمیرگاه آلفا موتور، مرکز آموزش ایساکو و شرکت چاپ و نشر سپه قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه مرکزی ام جی واقع شده‌اند:

 • کلاج کمو
  بزرگراه لشگری، شرکت مینو
 • شرکت پارس خودرو
  لشگری
 • تعمیرگاه میثم
  چهل متری عبیدی، شهید جلال، بین نسترن یکم و عرفانی
 • تعمیرگاه مرکزی ایلیا خودرو
  لشگری، لقمان حکیم
 • تعمیرگاه مرکزی ایلیاخودرو(دایون)
  لشگری، لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نبوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه مرکزی ام جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه مرکزی ام جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه مرکزی ام جی ندارد.
  neshan logo