info
عکس آریان دیزل
category

آریان دیزل محله شهرک استقلال، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آریان دیزل

آریان دیزل (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرین موتور پویا، صنایع لفاف زرین، کارخانه فلاش تانک ایران، دفتر مرکزی آرین پارس لاماری و مرکز آموزش ایساکو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مرتبط با خودروی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آریان دیزل

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نگین
  شنبه 14 فروردین ماه 1400

  آریان دیزا مکانی بسیار خوب که ویژه فروش کامیونت های جک هست


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده آریان دیزل واقع شده‌اند:

 • باتری فروشی منصور
  چهل متری عبیدی، شهید جلال، بین نسترن یکم و عرفانی
 • نمایشگاه و خدمات اتومبیل شهرک
  (5.0)
  چهل متری عبیدی، پانزدهم
 • شهاب خودرو
  (4.0)
 • پارس خودرو
  (3.9)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدیس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آریان دیزل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آریان دیزل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آریان دیزل ندارد.
  neshan logo