info
عکس افرا گروه
category

افرا گروه محله شهرک استقلال، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی افرا گروه

افرا گروه (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم الکترونیک در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ولوو، شرکت امداد خودرو ایران، شهاب خودرو، ماشین آلات به آفرین و شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افرا گروه تهران

آدرس فروشگاه افرا گروه تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال و است. فروشگاه افرا گروه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک استقلال به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه افرا گروه تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افرا گروه تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زرین قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه افرا گروه تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افرا گروه تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saied.er (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی افرا گروه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد افرا گروه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه افرا گروه ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، نخ زرین
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری افرا گروه

شنبه 07:30 تا 16:00
یک‌شنبه 07:30 تا 16:00
دوشنبه 07:30 تا 16:00
سه‌شنبه 07:30 تا 16:00
چهارشنبه 07:30 تا 16:00
پنج‌شنبه 07:30 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo